Sinds enkele weken kan er op onze vereniging weer in éénmansboten gevaren worden. Dit heeft uiteraard voor veel blije gezichten gezorgd maar als bestuur realiseren wij ons dat veel van onze leden niet in éénpersoonsboten kunnen, willen of durven varen. Zij staan daarom helaas nog op de kant en missen waarschijnlijk de sport en de sfeer op de vereniging.
Om ook deze leden iets te bieden willen we op dinsdagavond een outdoortraining organiseren. Deze outdoortraining zal worden gegeven

Lees meer...

Wat heerlijk dat we weer mogen roeien. Vooralsnog alleen nog in een C1 of skiff, maar het begin is er! Dan rijst meteen de vraag hoe dat veilig kan voor iedereen. Op verzoek van Geertje daarom een klein stukje over hoe je besmet kan raken met het Coronavirus en vooral hoe we besmettingen op de vereniging kunnen voorkomen.

 

Het Coronavirus (SARS-CoV-2) wordt overgedragen via druppels uit de mond-neus-keel-longen van een besmettelijk persoon naar een bevattelijk persoon (iedereen die het

Lees meer...

Op 5 mei 2020 staan we in ons land stil bij het feit dat 75 jaar geleden de 2e WO beëindigd kon worden. De dag daarvoor hangen dit jaar de hele dag de vlaggen halfstok. We herdachten alle slachtoffers uit deze oorlog. Ook op onze KR&ZV Het Spaarne is dit een moment van herdenking.

 

Op 4 mei om 11.30 uur hield voorzitter Dick van der Laan 2 minuten stilte bij de koperen plaquette in de sociëteitszaal. Een delegatie van het bestuur was hierbij aanwezig. Er werd geciteerd uit het

Lees meer...

Als bestuur hebben we afgesproken, om de beurt een stukje te schrijven in deze corona tijd. Ik mag de spits afbijten….:)

Vanmorgen, 4 mei 2020, was ik op onze vereniging. Er werden bloemen gelegd en een minuut stilte gehouden. Dit alles ter nagedachtenis aan allen die in 40-45 overleden zijn. Het was stil in de clubzaal. De vereniging is gesloten vanwege het coronavirus.

 

Buiten schijnt de zon en ik wil zo graag roeien! Wat zou het toch fijn zijn om op dat gladde water in een boot te

Lees meer...

Er komt ooit een moment waarop we weer gaan roeien. Zoek je een ploeg of een maatje dan kan je contact met me opnemen. In de nieuwe functie van ploegmakelaar ga ik proberen zoveel mogelijk roeiers aan elkaar te koppelen. Heb je al een ploeg maar is die niet compleet laat het me weten. We mikten eerder op een ploegenmarkt, dat gaat nu nog even niet lukken. Neem gerust alvast contact met me op via  

Hopelijk tot binnenkort weer op ’t vlot.

Martin Mense

Instagram